Сайт працює у тестовому режимі

СКЛАД
регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини
при Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми)

 
Ірина ДАНИЛЬЧЕНКО представник Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми), перший заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).
Богдан ПАНАСЕНКО начальник відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).
Євгенія ТКАЧЕНКО головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Олена
МАЗУР

головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини сектору судової роботи та міжнародного співробітництва у Полтавській області відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).
Лілія
ШЕТЕЛЯ
головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини сектору судової роботи та міжнародного співробітництва у Чернігівській області відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).
Сергій ВОЛОВИК суддя Сумського окружного адміністративного суду.
Олександр ВІННІКОВ прокурор відділу міжнародно-правового співробітництва Сумської обласної прокуратури.
Володимир БІЛОШАПКА начальник відділу організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб Головного управління Національної поліції в Сумській області.
Світлана
СЕРГА
суддя Полтавського окружного адміністративного суду.
Віталій
БОЙКО

Прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Полтавської обласної прокуратури

Євген АПОСТОЛОВ начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб Головного управління Національної поліції в Полтавській області.
Олександр ЛЕМЕШКО

Доцент кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Катерина ПОЛІСЬКА начальник відділу правового забезпечення Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.
Алла
ЛЕПЕХА
регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області.