Сайт працює у тестовому режимі

У разі коли особі стали відомі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених працівниками Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, особа може повідомити інформацію на електронну поштову скриньку, на “гарячу" телефонну лінію або іншими засобами зв’язку.

Контактна особа для здійснення повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»:  завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Школа Оксана Сергіївна.

 

Усне повідомлення може надійти через “гарячу" телефонну лінію –  (0542) 66-19-01

(режим роботи “гарячої" телефонної лінії: понеділок – четвер: з 8 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.,

п’ятниця: з 8 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. з щоденною перервою з 12 год. до 13 год.).

Електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні та виявленні корупції (викривачів): o.shkola@sm.minjust.gov.ua.                                                                                                                                          

Інформація на спеціальну телефонну лінію може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомити про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» можна шляхом заповнення запропонованої форми.

Надана інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Зразок_форми_Повідомлення_про_корупцію