Сайт працює у тестовому режимі

Повідом про корупцію!

У разі коли особі стали відомі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених працівниками Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, особа може повідомити інформацію поштою, електронною поштою, на «гарячу» телефонну лінію або іншими засобами зв’язку.

Усне повідомлення може надійти через «гарячу» телефонну лінію –  (0542) 66-19-01 (режим роботи «гарячої»  телефонної лінії: понеділок – четвер: з 8 год. 00 хв. до 16 год.00 хв., п’ятниця: з 8 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. з щоденною перервою з 12 год. до 12 год. 45 хв.).

Електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні та виявленні корупції (викривачів):
antycor@sm.minjust.gov.ua
o.shkola@sm.minjust.gov.ua 

Особистий прийом працівників та громадян проводиться начальником відділу з питань запобігання і виявлення корупції Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції: – щоденно з 10.00-16.00 (з щоденною перервою з 12 год. до 12 год. 45 хв.), м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 28.

Скринька для повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» розміщена в приміщенні Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції за адресою: м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 28, 1-й поверх.

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснене анонімно.

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомити про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» можна шляхом заповнення запропонованої форми.

Надана інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Зразок форми Повідомлення про корупцію