Сайт працює у тестовому режимі

Перелік документів, необхідних для отримання виписки з Єдиного державного реєстру у паперовій формі для проставлення апостиля (п. 2, 3, 4, 7 Розділу II Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань):

 

  1. Паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, паспортний документ іноземця, посвідчення особи без громадянства, посвідка на постійне або тимчасове проживання (пред’являється).
  2. Запит про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  3. Документ, що підтверджує внесення плати за надання виписки з Єдиного державного реєстру.
  4. У разі подання запиту представником, додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.
  5. Документ про оплату послуги з проставлення апостиля. У разі якщо заявник звільнений від сплати послуг з проставлення апостиля, він пред’являє державному реєстратору, уповноваженій особі суб’єкта державної реєстрації документ, що підтверджує право на звільнення від сплати, з якого відповідною особою виготовляється копія та долучається до поданого запиту.