Сайт працює у тестовому режимі

Задати питання

Текст мого звернення не містить наклепу і образ, закликів до розпалювання расової, національної, релігійної ворожнечі та інших протиправних дій. Я усвідомлюю, що у протилежному випадку моє звернення не буде розглянуто. Я даю згоду на обробку моїх персональних даних.

  Зворотній зв'язок

  Онлайн-приймальня Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції створена для надання Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції безоплатної первинної правової допомоги особам, які перебувають під юрисдикцією України.

  Онлайн-приймальня створена за рішенням начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

  Основною метою діяльності Онлайн-приймальні є сприяння забезпеченню захисту прав, свобод, законних інтересів громадян та здійснення громадянського обговорення важливих подій, що мать відбуватися в діяльності органів юстиції, проведення консультацій з громадськістю з інших важливих питань.

  Онлайн-приймальня здійснює такі види правової допомоги:

  • надання правової інформації;
  • надання консультацій та роз’яснень з правових питань, віднесених до компетенції Управління;
  • надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації;
  • надання інших видів правової допомоги, враховуючи вимоги та обмеження Законів України «Про державну службу», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», «Про безоплатну правову допомогу», за наявності технічної можливості.
  Якщо на сторінці Онлайн-приймальні заявником не занесена уся інформація (П.І.Б., телефон, e-mail, текст звернення (запитання, пропозиції), а також коли звернення викладені з порушенням чинного законодавства, то таке звернення не розглядається.

   

  Звернення, які надійшли до Онлайн-приймальні, розглядаються впродовж 7 робочих днів з дня їх надходження. За обгрунтованою пропозицією строк може бути продовжений до 10 робочих днів. 

   

  ВАЖЛИВО! Рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» в Україні заборонені російські сервіси «Яндекс» та Mail.ru

  Запити, що надійшли з зазначених електронних скриньок, опрацюванню підлягати не будуть!