Сайт працює у тестовому режимі

3 Вересня 2021

ЗАРПЛАТНІ БОРГИ ПОЛТАВЦІВ: СКІЛЬКИ КОШТІВ ПОВЕРНУТО?

Завдяки роботі державних виконавців Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) у Полтавському регіоні з початку 2021 року було погашено понад 3 мільйони гривень заборгованості по зарплаті.

Так, найбільше коштів за цей час своїм робітникам сплатили: ПрАТ «Пласт» – понад 700 тисяч гривень, Миргородська військова частина – більше як 500 тисяч гривень та Полтавське обласне комунальне підприємство “Полтавафарм” – понад 500 тисяч гривень. Цього результату фахівці юстиції досягли завдяки застосуванню великого спектру заходів правового впливу, зокрема арешту майна та банківських рахунків підприємств.

Варто зазначити, що не менш вирішальну роль у задоволенні економічних інтересів працюючого населення Полтавщини відіграла й передача державними виконавцями описаного та конфіскованого майна боржників на реалізацію в OpenMarket «СЕТАМ». У системі даного електронного аукціону кожен охочий має можливість внести свою пропозицію та стати власником виставлених лотів. Своєю чергою, отримані від торгів кошти, перераховуються працівникам для погашення боргу.