Сайт працює у тестовому режимі

3 Лютого 2023

З КРАМАТОРСЬКА ВРЯТОВАНІ ОСОБОВІ СПРАВИ ФАХІВЦІВ

✅ 140 кілограмів справ або 700 збережених трудових історій

Посилка, яка важить 140 кілограмів – чи багато це, коли мовиться про відомості чи не всього професійного життя сотень фахівців?

Сьогодні вдалося евакувати з Краматорська, місто яке постійно перебуває під ворожими обстрілами, понад 700 особових справ працівників Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Колосальний обсяг інформації про фахову діяльність спеціалістів має значну цінність та є своєрідною гарантією для фінансового забезпечення в майбутньому.

“Зараз усі документи врятовано та направлено у безпечне місце. Зусилля виявилися не даремними, адже приміщення попереднього зберігання вже зруйноване обстрілами агресора”, – зазначила на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Ірина СВИСТУН, начальник Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Вона додала, що, тільки озираючись на результати, повною мірою усвідомлюється масштаб зробленого. Так, особистий внесок та небайдужість кожного доводять, що Перемога вже незабаром, як і повернення всіх справ додому.