Сайт працює у тестовому режимі

8 Квітня 2020

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВУ НА РЕЄСТРАЦІЇ ШЛЮБУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ?

 На період карантину, оголошеного в Україні через пандемію коронавірусу, всі охочі укласти шлюб мають можливість подати відповідну заяву, не виходячи з дому, за допомогою вебпорталу Міністерства юстиції «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (https://dracs.minjust.gov.ua/).

«Варто зазначити, що громадяни, як і раніше, можуть подати заяву на реєстрацію шлюбу, безпосередньо звернувшись до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Проте, керуючись карантинними заходами, ми рекомендуємо відвідувачам залишати відповідні документи у боксах, що розміщені при вході у відділи державної реєстрації актів цивільного стану», – пояснила Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління юстиції (м. Суми), до складу якого увійшли Полтавська, Сумська та Чернігівська області.
Отримати консультації та роз’яснення з питань діяльності органів державної реєстрації актів цивільного стану зазначених регіонів можна через онлайн-приймальню (https://www.sumyjust.gov.ua/onlajn-pryjmalnya/), Skype-зв’язок (https://www.sumyjust.gov.ua/konsultacziyi-viddilu-draczs-po-skajpu/) та у телефонному режимі:
– Полтавська область – (0532) 60-44-07
– Сумська область – (0542) 66-19-42
 Чернігівська область – (0462) 67-80-01