Сайт працює у тестовому режимі

16 Червня 2020

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ СЕРГІЮ МИХАЙЛОВИЧУ ПАЦЮКУ…

Надійшла сумна звістка – після довготривалої боротьби з хворобою обірвалося життя завідувача Сосницької районної державної нотаріальної контори ПАЦЮКА Сергія Михайловича.
Народився Сергій Михайлович 14 серпня 1967 року в селі Чорнотичах Сосницького району, що на Чернігівщині. Розпочав свою трудову діяльність у 17 років у місцевому колгоспі. Після служби в армії ще деяких час проробив трактористом, а з 1988 по 1999 роки – в органах Міністерства внутрішніх справ.
Найбільшу частину свого професійного шляху Сергій Михайлович присвятив роботі в органах юстиції. Деякий час він працював заступником начальника – начальником відділу державної виконавчої служби Сосницького районного управління юстиції. З 2001 року забезпечував нотаріальну діяльність району: обіймав посаду державного нотаріуса, а вже через рік став завідувачем Сосницької районної державної нотконтори. В роботі був досвідченим професіоналом, виваженим та відповідальним.
Світлі спогади про добру та щиру людину, яка чесно та гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за невимовну втрату.
Колектив Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) висловлює найщиріші співчуття рідним та близьким ПАЦЮКА Сергія Михайловича.