Сайт працює у тестовому режимі

8 Лютого 2023

ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКИЙ ВІДДІЛ ДРАЦС У КУП’ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВВЕДЕНО У ПРОСТІЙ

З 08.02.2023 Великобурлуцький відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Куп’янському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції введено у простій.

З метою забезпечення збереження архівного фонду відділу державної реєстрації актів цивільного стану книги державної реєстрації актів цивільного стану переміщено до іншого приміщення, у зв’язку з чим інформуємо, що мешканці смт. Великий Бурлук та Куп’янського району Харківської області для отримання документів повторно, а також з питання державної реєстрації актів цивільного стану можуть звертатися за принципом екстериторіальності до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харківської області, перелік яких розміщено на сайті за посиланням: «ТЕРИТОРІАЛЬНІ ПІДРОЗДІЛИ» – «ВІДДІЛИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ» – «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ».

Для отримання консультацій та оперативного вирішення питань у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна звертатися за телефоном: (063) 054-76-23 або на електронну адресу: vcs@kh.drsu.gov.ua.