Сайт працює у тестовому режимі

23 Грудня 2021

ВДАЛО ОБРАНИЙ ВАЖІЛЬ ВПЛИВУ: ЩО ЗМУСИЛО ЧЕРНІГІВЦЯ РОЗРАХУВАТИСЯ З БОРГАМИ?

У Чернігові двом дітям суд призначив аліменти у твердій грошовій сумі – по 1750 гривень щомісячно кожному. Обов’язок сплати визначених коштів був покладений на батька малечі, але він всіляко намагався його ігнорувати та накопичив борг у розмірі 80 тисяч гривень.

Перерахування аліментів розпочалося після того, як державні виконавці Деснянського відділу винесли правообмежуючі постанови. Через це чоловік втратив можливість вільно розпоряджатися своїм майном, коштами на банківських рахунках та деякими правами:

–     правом виїзду за кордон;

–      правом керування транспортними засобами;

–      правом користування зброєю;

–      правом полювання.

Опинившись у непростій ситуації та маючи необхідність у переоформленні квартири, боржник самостійно зв’язався з матір’ю своїх дітей та повернув їм несплачені аліменти, а також додатково сплатив штраф у розмірі 13 тисяч гривень. Так, через відсутність фінансових претензій до колишнього чоловіка, жінка звернулася у виконавчу службу, повідомивши про погашення заборгованості у повному обсязі.

За словами начальниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини СВИСТУН,  з  початку 2021 року завдяки роботі державних виконавців Деснянського відділу ДВС у м. Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) неплатники аліментів повернули своїм дітям майже 21 мільйон гривень.