Сайт працює у тестовому режимі

8 Жовтня 2021

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОНОВЛЕННЯ ВІДОМОСТЕЙ ПРО КІНЦЕВИХ БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ

Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) в черговий раз нагадує про завершення «пільгового» строку на оновлення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб.
Одночасно міжрегіональне управління інформує про встановлення для відділів державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Сумській, Полтавській та Чернігівській областей додаткового робочого дня – 09.10.2021, з метою оновлення громадськими об’єднаннями в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про кінцевих бенефіціарних власників.
Детальніше – за посиланням: https://www.sumyjust.gov.ua/novini/onovlennyavidomostej-pro-kinczevogo-beneficziarnogo-vlasnyka-yurydychnoyi-osoby/