Сайт працює у тестовому режимі

21 Лютого 2023

У СУМАХ ОДРУЖИЛИСЯ КІНОЛОГИ

Розмаїття красивих виняткових історій кохання чи не щодня споглядають фахівці органів державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, засвідчуючи офіційно стосунки наречених.

Зустрічі на конференціях з кінології, виставках собак, спільні тренування стали початком романтичних стосунків Сергія та Тетяни із Сум. Він – поліцейський кінолог, вона – цивільний кінолог, яких 5 років тому з’єднало хобі.

На особливій весільній церемонії був присутній і чотирилапий вихованець молодят Рамзес, який, до речі, брав участь у розшуку безвісти зниклих осіб, затриманні злочинців по «слідах» та реабілітації дітей.

Бажаєте також організувати незабутнє весілля, яке відтворить унікальність саме вашої пари? Фахівці юстиції допоможуть реалізувати незабутню церемонію одруження. Актуальні адреси та номери телефонів відділів ДРАЦС Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – за посиланням: https://www.sumyjust.gov.ua/terytorial-ni-pidrozdily/viddily-derzhavnoyi-reyestracziyi-aktiv-czyvilnogo-stanu/