Сайт працює у тестовому режимі

24 Липня 2020

У ЦЕНТРІ УВАГИ – ОНОВЛЕННЯ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ

З метою обговорення змін у законодавстві та вирішення нагальних питань при прийнятті і видачі документів з державної реєстрації громадських формувань за участю Заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольги Оніщук відбулась онлайн-конференція начальників міжрегіональних управлінь юстиції та начальників управлінь державної реєстрації міжрегіональних управлінь юстиції.
Серед актуальних питань – впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Разом з тим, відповідна інформація доведена фахівцями Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) до суб’єктів державної реєстрації.
Варто зазначити, що з 07 по 16 серпня 2020 року дані будуть переноситися зі старого реєстру до нового, у зв’язку з чим доступ реєстраторів до Єдиного державного реєстру протягом цього часу буде відсутній. З огляду на це з 05 по 16 серпня 2020 року прийом громадян з питань державної реєстрації громадських формувань не буде здійснюватися.
Нагадаємо, що до переваг оновленого реєстру належить безоплатний пошук відомостей за даними відокремленого підрозділу юридичної особи, формування виписки після проведення будь-якої реєстраційної дії, облік сімейних фермерських господарств, удосконалення бізнес-процесів реєстрації, додані нові атрибути розширеного пошуку та інше.