Сайт працює у тестовому режимі

19 Листопада 2021

СВОЇМ АБО ЧУЖИМ: КОМУ СПЛАТИВ БОРГ КРЕМЕНЧУКІВЕЦЬ, ЩОБ ВИЇХАТИ ЗА МЕЖІ КРАЇНИ?

На переказ коштів родина одного з мешканців Кременчука чекала щомісяця. Проте розмір та строк сплати визначеного судом платежу, не був для чоловіка принципово важливим, через що він на власний розсуд визначав коли та скільки перерахує аліментів. У зв’язку з цим, дитина недоотримала понад 65 тисяч гривень.
Щоб систематизувати прояви фінансової турботи батька, фахівці Автозаводського відділу державної виконавчої служби у місті Кременчуці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) застосували законодавчі санкції. Так, громадянина позбавили можливості вільно розпоряджатися майном та коштами на банківських рахунках, а також тимчасово обмежили у низці свобод:

  • у праві виїзду за кордон;
  • у праві керування транспортними засобами;
  • у праві користування зброєю;
  • у праві полювання.

До речі, саме заборона виїзду за межі України остаточно змусила чоловіка погасити аліментну заборгованість у повному обсязі, адже той збирався в мандрівку за кордон.
Отже, з початку 2021 року завдяки роботі державних виконавців Автозаводського відділу ДВС, неплатники аліментів у місті Кременчуці повернули своїм дітям понад 22 мільйони гривень аліментів.