Сайт працює у тестовому режимі

27 Липня 2021

ШЕЛТЕР ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА – КРОК ДО СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО МІСТА

Підтримка постраждалих від домашнього насильства та шляхи створення термінового прихистку – головні меседжі круглого столу «Об’єднуємо зусилля задля створення міста, безпечного для жінок та дівчат», організованого сімейними радницями Сумщини за участю представників юстиції, поліції, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Під час заходу присутні акцентували увагу на створенні в Сумах шелтеру – притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Так, терміновий прихисток забезпечить не тільки комплексний підхід до надання допомоги постраждалим і особам, яким загрожує насильство, а й дасть можливість подолати наслідки вчиненого насильства, збільшить шанси уникнути повторних інцидентів та побудувати їм альтернативне майбутнє.

У свою чергу Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) завжди запроваджує заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав громадян у сфері сімейного права та підтримку проєктів, націлених на удосконаленням системи соціального захисту для постраждалих від домашнього насильства.

«У Сумах доступ до безпечного простору осіб, які постраждали від домашнього насильства, не тільки забезпечить містян базовою потребою у захисті в скрутній ситуації, а й розбудує систему надання допомоги постраждалим загалом. Подібні заклади дозволять постраждалим підвищити правову обізнаність, отримати захист, безпеку та якісні послуги, зорієнтовані на нагальні потреби. Водночас органи юстиції відкриті до співпраці та надання необхідної підтримки у реалізації цієї ініціативи», – зазначила Марина РУДЬ, начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).