Сайт працює у тестовому режимі

8 Жовтня 2022

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЮРИСТА!

У кожного з нас є єдина світла й велика мрія – Перемога. На шляху до бажаної мети, ми ще з більшим завзяттям та якістю виконуємо окреслені завдання, адже, консолідуючи зусилля, впевнено наближаємося до заповітної цілі.
Як під час миру, так і під час військової агресії, професія юриста є важливою і затребуваною. Без перебільшень, юриспруденція карбованим маркером розписує все життя людини: реєстрація народження, шлюбів, бізнесу, оформлення спадщини та посвідчення заповіту, забезпечення міжнародних угод, представлення інтересів у суді, стягнення заборгованостей по зарплаті, аліментах – невичерпний перелік послуг, користуючись якими громадяни успішно реалізують свої права.
Разом з тим, яскравими рисами юридичної спільноти юстиції є згуртованість та самовідданість. Саме під час війни ці дві якості були рішуче продемонстровані нашими колегами, які сьогодні залишили юридичний фронт і відважно боронять державність на передовій, ризикуючи найціннішим – життям. Ми у свою чергу не припинимо стверджувати та розбудовувати правову галузь, що ґрунтується на захисті інтересів України та її громадян.
Тому всім нам, в першу чергу, зичу найшвидшої Перемоги, миру та злагоди на українській землі: воїнам – небесного благословіння, правникам – невичерпної наснаги у не менш важливій справі.
Зі святом, шановні колеги! Разом до Перемоги!
P.S. Отримані командою відзнаки, грамоти та подяки від Міністерства юстиції та обласних державних адміністрацій стануть додатковою мотивацією для самовдосконалення та успішного розвитку в професії задля вагомого вкладу в розбудову квітучої суверенної України.
З повагою
Ірина СВИСТУН, начальник
Північно-Східного міжрегіонального управління
Міністерства юстиції (м. Суми)