Сайт працює у тестовому режимі

23 Грудня 2022

ПРОВЕДЕНО ВЕБІНАР ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Продовжується цикл вебінарів, присвячених нагальним питанням у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в умовах воєнного стану, а також оформленню та переліку документів, які подаються для державної реєстрації, виконанню рішень суду, документам, що посвідчують особу заявника та представника за довіреністю.
Під час заходу наголошено й на порядку співпраці з питань державної реєстрації громадських формувань, звернуто увагу на недоліки в роботі адміністраторів та неухильному дотриманні останніми вимог законодавства при прийнятті документів, а також виконанні вимог постанови Кабінету міністрів України № 209.
Обговорення, які відбувалися під час проведення вебінару з державними реєстраторам та адміністраторам центрів надання адміністративних послуг Сумської, Полтавської та Чернігівської областей, тільки підкреслили актуальність порушеної тематики для.
Відтак, проведена робота покликана сприяти швидкому пристосуванню до останніх змін і найголовніше – забезпечити надання громадянам безперебійних послуг у сфері державної реєстрації бізнесу.