Сайт працює у тестовому режимі

1 Березня 2021

ПРОВЕДЕНО ЦИКЛ СЕМІНАРІВ ПО ДЕКЛАРУВАННЮ

Особливості подання декларації обговорили з працівниками Полтавського, Сумського та Чернігівського регіонів Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) під час циклу тематичних семінарів.

Фахівцями Сектору з питань запобігання і виявлення корупції  під час проведених заходів висвітлені питання  щодо типів декларацій та строків їх подання, відомостей, які зазначаються в декларації та особливостей заповнення декларацій з урахуванням оновлених Роз’яснень Національного агентства з питань запобігання корупції від 03.02.2021 №1 (https://wiki.nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/Rozyasnennya-1-vid-03.02.2021-1-1.pdf). Окремо увагу приділено питанню відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації або за подання у ній завідомо недостовірних відомостей.

Принагідно нагадуємо, що кампанія декларування завершується 31 березня 2021 року. Не зволікайте з подачею декларації – зібрати інформацію для заповнення декларації можна не виходячи з дому, за допомогою урядових електронних сервісів та кваліфікованого електронного підпису (https://nazk.gov.ua/uk/novyny/yak-otrymaty-neobhidni-dlya-zapovnennya-deklaratsiyi-dani-onlajn-pid-chas-karantynu/).

Для отримання консультаційної допомоги суб’єктам декларування Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) пропонуємо звертатись до фахівців Сектору з питань запобігання і виявлення корупції (https://www.sumyjust.gov.ua/struktura/sektor-z-pytan-zapobigannya-ta-vyyavlennya-korupcziyi/).