Сайт працює у тестовому режимі

20 Серпня 2020

ПРОГРЕСИВНА ЕЛЕКТРОННА ПОСЛУГА «єМАЛЯТКО» ЗБИРАЄ НАВКОЛО СЕБЕ ВСЕ БІЛЬШЕ ПРИХИЛЬНИКІВ

Все більше громадян вподобають сучасний сервіс від Уряду «єМалятко». Позитивні відгуки від новоспечених батьків, котрі вже встигли скористатися прогресивною послугою, є найкращою рекламою для майбутніх користувачів.

Як розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), наразі «єМалятко» успішно функціонує на теренах Полтави, Кременчука, Миргорода та Чернігова. Відтак, з початку запровадження ініціативи у зазначених містах фахівці органів державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління надали охочим близько 600 послуг.

Вона зазначила, що громадян відділяє від комплексу послуг при народженні дитини лише одна заява. Заповнивши її, в одному місці можна зареєструвати народження дитини, присвоїти їй унікальний номер запису в Єдиному демографічному реєстрі, отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків тощо. Відтак не потрібно займати та відстоювати довжелезні черги, щоб отримати необхідні послуги.