Сайт працює у тестовому режимі

26 Січня 2023

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ ДРАЦС У МІСТІ ХАРКОВІ – ВИДАННЮ “NEW YORK TIMES”

«New York Times» зацікавився відновленою роботою відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Харкові.

Одним із перших викликів, який подолала команда Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, стало відродження у даному відділі урочистих реєстрацій шлюбів, які у минулому році взагалі не проводились через значні пошкодження приміщення внаслідок російської агресії.

На сьогодні для збереження внутрішнього стану приміщення та його декоративних елементів, припинений доступ вологи всередину, повернено теплопостачання, проведена відповідна робота з обстеження об’єкта культурної спадщини. Як тільки погодні умови сприятимуть відбудові – спільно з Харківською міською радою за розробленим проєктом буде реалізований ремонт пошкоджених елементів, віконних прорізів, рам та куполу.

«Палац одружень» – це окраса міста, яка беззаперечно й надалі має бути популярною для харків’ян локацією, де панує кохання.

До речі, з початку 2023 року забезпечені умови, в яких молодята можуть святково закарбувати свою знакову подію – фахівці відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Харкові вже зареєстрували в січні 144 шлюби, а торік було видано майже 2200 свідоцтв про одруження.

Непохитну віру в переможне майбутнє України демонструють закохані. Так, пара військовослужбовця Євгена та його коханої Анастасії обрали для весілля саме цей відділ ДРАЦС. Ще одна яскрава пара з Вовчанська – Андрій та Дарія. Попри те, що їхнє місто все ще знаходиться під обстрілами, молодята гордо демонструють любов до рідної землі у національному вбранні.

Відтак, кохання та Україна переможуть!