Сайт працює у тестовому режимі

2 Лютого 2021

ПРАВО КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ ОБІЙШЛОСЬ КРЕМЕНЧУКІВЦЮ У 200 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Боржники нерідко страждають через свідоме ігнорування заборон, що застосовуються фахівцями юстиції. Зухвале ставлення до власних дітей та  законодавства змушує неплатників аліментів ще на українських митницях достроково припиняти закордонні подорожі, відмовляти собі у полюванні, або ж замість комфортної поїздки у власному автомобілі, стояти в черзі до громадського транспорту.

Двоє дітей безвідповідального батька недоотримали від нього 157 тисяч гривень аліментів. Спеціалісти Кременчуцького районного  відділу державної виконавчої служби здійснили ряд заходів, спрямованих на погашення заборгованості. Окрім арешту банківських рахунків та майна, неплатника обмежили у праві виїзду за кордон, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання.

Чоловік усвідомив прикрість ситуації, в якій опинився, тільки тоді, як його машина зупинилась на вимогу поліції. У зв’язку з тим, що він порушив встановлену заборону на керування автівкою, представники правоохоронних органів склали щодо боржника адміністративний протокол.

Бажання без перепон керувати автомобілем змусило містянина розпочати виконання батьківського обов’язку. Так, громадянин сплатив не лише заборговані аліменти, а й штраф у розмірі 33 тисяч гривень, котрий також згідно з чинним законодавством було перераховано на користь дітей. Тільки після повного погашення аліментної заборгованості (а це майже 200 тисяч гривень), чоловік знову сів за кермо.