Сайт працює у тестовому режимі

12 Лютого 2022

ПОНАД 100 ШЛЮБІВ У П’ЯТЬ ДВІЙОК: ВЕСІЛЬНИЙ БУМ У РОЗПАЛІ

Лютий хоч і не найдовший місяць року, проте має більше привабливих дат для реалізації доленосних задумів, ніж у будь-який інший місяць, наприклад реєстрації шлюбу. Тому не дивно, що сьогоднішній день – 12.02.2022 року – спонукав чимало пар зробити впевнений крок у подружнє життя.
Так, до відділів державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) завітало понад 100 пар, зокрема на Полтавщині – майже 50, на Сумщині – близько 40 та 20 шлюбів зареєстровано на Чернігівщині.
«Цього року ми спостерігаємо весільний бум у лютому, адже місяць насичений особливими та неординарними датами. До речі, для охочих прикрасити своє свідоцтво про одруження незвичайною комбінацією цифр, попереду на молодят чекає День закоханих – 14.02.2022 року та паліндромна дата – 22.02.2022 року», – зазначила Ірина СВИСТУН, начальниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).
Варто зазначити, що встигнути зареєструвати стосунки у зазначені дати допоможе сервіс Мін’юсту «Шлюб за добу». Послуга дозволяє у скорочений термін (протягом 24 годин) та з тим же романтичним настроєм, вишуканою атмосферою й професійною організацією провести шлюбну церемонію. Більш детальну інформацію можна дізнатися за посиланням – https://www.sumyjust.gov.ua/shlyub-za-dobu/.