Сайт працює у тестовому режимі

5 Червня 2020

ПОНАД 10 МЛН ГРН БОРГІВ ПО ЗАРПЛАТІ ПОВЕРНУЛИ ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО УПРАВЛІННЯ МІН’ЮСТУ

З початку 2020 року фахівці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) у примусовому порядку стягнули з підприємств Полтавської, Сумської та Чернігівської областей понад 10 мільйонів гривень заборгованості по заробітній платі.

«Кожна зароблена громадянами гривня, повинна бути виплачена. Тому питання ліквідації боргів по зарплаті є надважливим для органів державної виконавчої служби та завжди знаходиться на особливому контролі. Щоденною роботою державні виконавці відновлюють права українців на своєчасну винагороду за працю, демонструючи вражаючі результати. Так, за 5 місяців фахівці юстиції стягнули з підприємств-боржників 10,2 мільйона гривень. Зокрема, на Полтавщині робітники по 49 виконавчим провадженням отримали 4,6 мільйона гривень, на Сумщині 161 працівнику було перераховано майже 4 мільйони гривень, а на Чернігівщині 93 громадянина отримали 1,6 мільйона гривень», – розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця підкреслила, що державні виконавці не зупиняються на досягнутому та продовжують захищати економічні права громадян, адже стягнення заборгованості із виплат заробітної плати – надзвичайно соціально важливий напрям роботи юстиції.