Сайт працює у тестовому режимі

12 Березня 2021

ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ – ЗАПОРУКА НАДАННЯ ЯКІСНИХ ТА КОМФОРТНИХ ПОСЛУГ

Налагодження співпраці та надання професійної допомоги при виникненні питань з державної реєстрації актів цивільного стану, порядку прийому та видачі таких документів стали головними темами проведених нарад та зустрічей керівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) по Сумській області та фахівців Центрів надання адміністративних послуг.
Учасники нарад обговорили питання щодо державної реєстрації актів цивільного стану громадян, у тому числі надання комплексної послуги «єМалятко», порядку прийому та видачі відповідних документів, розв’язали питання, які виникають в процесі спільної роботи. Окрім того, присутні домовились про подальшу співпрацю для забезпечення отримання громадянами зручних, доступних та якісних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
Цікаво, наразі на Сумщині між установами укладено 18 меморандумів з питання надання комплексної послуги «єМалятко», якою успішно користуються новоспечені батьки.