Сайт працює у тестовому режимі

3 Серпня 2020

ПІВ КВАРТИРИ СТАЛИ ЛОТОМ НА АУКЦІОНІ: КОМУ ЗАВИНИВ КРЕМЕНЧУЖАНИН?

Отримати грошові надходження від колишнього чоловіка на утримання сина та двох доньок мешканка Кременчука тривалий час не могла. Після розлучення жінка була вимушена самотужки утримувати родину та очікувати, що обіцянки про виплату аліментів колись справдяться.

«Бюджет цієї родини довго потерпав від байдужості батька, який ігнорував рішення суду про сплату аліментів та завинив своїм трьом чадам 111 тисяч гривень. Через відсутність коштів для повернення боргу, квадратні метри нерухомості чоловіка були описані державними виконавцями та направлені на реалізацію. Так, одним із лотів у системі електронних торгів арештованим майном стала ½ частину його квартири», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця також додала, що суми грошей, отриманої від продажу житла вистачило, щоб у повному обсязі погасити заборгованість. Тому завдяки вдало проведеним торгам, батько не лише позбувся правових обмежень, а й звільнив від арешту кошти та залишок майна.