Сайт працює у тестовому режимі

21 Лютого 2022

ПАЛІНДРОМНА МАГІЯ: 22.02.2022 ПОЄДНАЄ ДОЛІ ЩОНАЙМЕНШЕ 260 ПАР

Другий день тижня, двадцять другий день календаря місячних фаз та другий місяць 2022 року – паліндромна дата 22.02.2022, яку очікують не лише астрологи, а й молодята. Саме завтра на послуги фахівців відділів державної реєстрації актів цивільного стану буде особливий попит, адже створити родину в такий особливий день прагнуть чимало пар.

«Весільний бум наприкінці лютого є цілком очікуваною подією. Таку кількість двійок хочуть бачити у своєму свідоцтві про шлюб багато молодят, тому завтра планується щонайменше 260 одружень. Зокрема на Полтавщині – 110, на Сумщині – 72 та 78 шлюбних церемоній на Чернігівщині. Водночас у цей день можна не тільки одружитися, а й урочисто подати заяву про державну реєстрацію шлюбу», – зазначила Ірина СВИСТУН, начальниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця також додала, що ця кількість весіль не остаточна, адже у визначених містах існує послуга «Шлюб за добу», завдяки якій чоловіком та дружиною можна стати протягом 24 годин. Ознайомитися з умовами послуги можна за посиланням – https://www.sumyjust.gov.ua/shlyub-za-dobu/.