Сайт працює у тестовому режимі

8 Липня 2022

ОТРИМАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ЄДИНОГО РЕЄСТРУ ПІДПРИЄМСТВ, ЩОДО ЯКИХ ПОРУШЕНО ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ПРО БАНКРУТСТВО

Відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, відтепер можливо отримати у міжрегіональних управліннях Міністерства юстиції України у формі інформаційних листів.
Запит про надання таких відомостей надсилається у письмовій чи електронній формі до відповідного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України за місцезнаходженням суб’єкта, щодо якого запитується інформація, або до Міністерства юстиції України – у разі необхідності в оперативному отриманні відомостей щодо суб’єктів, які зареєстровані в областях, віднесених до сфери повноважень різних міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції України.
У запиті про надання відомостей з Єдиного реєстру підприємств має бути вказано:
найменування і код боржника за ЄДРПОУ (для юридичних осіб);
дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб-підприємців);
найменування і код запитувача за ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб), повна адреса місцезнаходження, місця проживання (перебування) запитувача;
підстави для отримання відомостей з Єдиного реєстру підприємств та обґрунтування необхідності в оперативному отриманні таких відомостей.
Обов’язково! Запит повинен містити особистий підпис запитувача (у разі направлення письмового запиту – власноруч, при поданні електронного запиту – із застосуванням електронного підпису).
Для отримання відомостей з Єдиного реєстру підприємств, відносно суб’єктів Сумщини, Полтавщини й Чернігівщини слід звертатися з запитом до Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) за адресою: місто Суми, вулиця Герасима Кондратьєва, 28, або на е-mail: info@sm.minjust.gov.ua.
Телефони для довідок: (0542) 78-06-07, (0542) 78-06-08;