Сайт працює у тестовому режимі

2 Березня 2023

ОТРИМАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ЄДИНОГО РЕЄСТРУ ПІДПРИЄМСТВ, ЩОДО ЯКИХ ПОРУШЕНО ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ПРО БАНКРУТСТВО

Нагадуємо, що відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, можна отримати у міжрегіональних управліннях Міністерства юстиції України у формі інформаційних листів.
Запит про надання таких відомостей надсилається у письмовій чи електронній формі до відповідного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України за місцезнаходженням суб’єкта, щодо якого запитується інформація, або до Міністерства юстиції України – у разі необхідності в оперативному отриманні відомостей щодо суб’єктів, які зареєстровані в областях, віднесених до сфери повноважень різних міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції України.
У запиті про надання відомостей з Єдиного реєстру підприємств має бути вказано:
– найменування і код боржника за ЄДРПОУ (для юридичних осіб);
– дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб-підприємців);
– найменування і код запитувача за ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб), повна адреса місцезнаходження, місця проживання (перебування) запитувача;
– підстави для отримання відомостей з Єдиного реєстру підприємств та обґрунтування необхідності в оперативному отриманні таких відомостей.
Обов’язково! Запит повинен містити особистий підпис запитувача (у разі направлення письмового запиту – власноруч, при поданні електронного запиту – із застосуванням електронного підпису).
Для отримання відомостей з Єдиного реєстру підприємств відносно Сумщини, Полтавщини, Чернігівщини, Харківщини, Донеччини та Луганщини слід звертатися з запитом до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції за адресами:
  • м. Суми, 40003 вул. Герасима Кондратьєва, 28
  • м. Полтава, 36014 вул. Соборності, 45 (також для запитувачів з Донеччини та Луганщини)
  • м. Чернігів, 14000 пр. Миру, 43
  • м. Харків, 61002 вул. Ярослава Мудрого, 26
  • або на e-mail:  info@sm.minjust.gov.ua

Телефони для довідок: (0542) 66-19-38, (0542) 66-19-39