Сайт працює у тестовому режимі

15 Лютого 2022

ОНОВЛЕНА ВИШУКАНА ЗАЛА ДЛЯ ВЕСІЛЬ ПРИГОЛОМШИЛА МОЛОДЯТ БУРИНІ

В день закоханих на Сумщині, до вже створених сучасних обрядових залів, додалась ще одна – у Буринському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).
Завдяки креативними та творчим ідеям працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану створено неперевершений та сучасний дизайн оновленої зали урочистих подій у місті Буринь. До речі, закохані, незалежно від місця реєстрації місця їхнього проживання, можуть скористатись можливістю провести церемонію одруження саме в оновленій обрядовій залі Буринського відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
Варто зазначити, що романтична локація оновленої весільної зали у День всіх закоханих доповнила урочистості весільних церемоній 2 пар з Бурині, які першими поєднали свої долі у вишуканій атмосфері.
Нагадаємо, що для зручності громадян, завдяки наданню Буринському відділу ДРАЦС у 2021 році нового приміщення, послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану надаються у форматі відкритого простору за принципом «єдиного вікна».
«Ми створюємо комфортні умови для того, щоб найважливіші події у житті українців були незабутніми. Особлива увага приділяється державній реєстрації шлюбів. Так, поповнюється перелік нових романтичних локацій для одружень та оновлюються вже наявні обрядові зали. Місто Буринь тому гарний приклад та на цьому ми не зупиняємося, – розповідає очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина СВИСТУН. – Додам, що на передодні красивих та магічних дат – 20.02.2022 та 22.02.2022 – на молодят чекають інші оновлені локації для проведення весільних церемоній, зокрема у місті Конотоп».