Сайт працює у тестовому режимі

9 Серпня 2022

НІЖИНСЬКИЙ ВІДДІЛ ДРАЦС ВІДКРИВ СВОЇ “НОВІ ДВЕРІ” ДЛЯ ГРОМАДЯН

Ніжинський відділ державної реєстрації актів цивільного стану офіційно відкрив для громадян свої «нові двері»: відтепер жителі Ніжинщини, завдяки плідній співпраці міжрегіонального управління з міською владою, отримуватимуть бажані послуги в більш комфортних та ошатних умовах.
Перша пара молодят вже зробила свій крок в сімейне життя в нових стінах, закарбувавши разом з підписами непорушну впевненість у Перемозі і щасливому майбутньому України. Подальший відлік радісних подій в калейдоскопі щасливих ніжинських родин ознаменовано.
«Позитивна динаміка збільшення зареєстрованих шлюбів, а в цьому році їх кількість на 25 % перевищила аналогічний період минулого року, свідчить не тільки про незламність українців, а також обумовлює, навіть, під час воєнних дій актуальність та попит сервісів, що надають органи державної реєстрації актів цивільного стану. Відтак, створюючи нові родини, ми впевненими кроками створюємо нову Україну», – зазначила керівник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун.
Зокрема, з початку року наші спеціалісти в Ніжині зареєстрували рекордну кількість одружень – 400 пар створили нові родини, а з початку повномасштабної війни побралися понад 330 пар закоханих.
Надзвичайно приємною є тенденція, що, кохання все ж таки не має віку. Найстаршому з цьогорічних молодят виповнилося 77 років, тоді як наймолодшому – 19.
Працюємо, створюючи нове та удосконалюючи існуюче – наближаємо Перемогу кожен на своєму фронті!
Все буде Україна!