Сайт працює у тестовому режимі

16 Грудня 2021

НАЦСТРАТЕГІЯ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ – ЧЕРГОВИЙ КРОК ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИВІЛІЗОВАНИХ ПІДХОДІВ ДО ПОТРЕБ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні стала черговим кроком впровадження цивілізованих підходів до потреб кожної людини. В свою чергу, затверджений Урядом План заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року покликаний реалізувати основні пріоритети стратегії.

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні була розроблена за ініціативи першої леді Олени Зеленської та на виконання Указу Президента України від 3 грудня 2020 року «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні».

Для зручності та зрозумілості поняття безбар’єрності в Україні розроблений «Довідник з безбар’єрності» – збірник, у якому доступною мовою розповідається про толерантне спілкування».

«Довідник безбар’єрності» – продукт з відкритим кодом, який можна використовувати у проєктах, цитувати, а також доповнювати. Посібник містить такі розділи, як складові безбар’єрності, правила мови, словник та безбар’єрний календар. Над його підготовкою працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, а також українські та міжнародні експерти.

Посібник доступний за посиланням https://bf.in.ua.

Довідково: вихід друкованої версії «Довідника безбар’єрності» з елементами шрифту Брайля заплановано на березень 2022 року.