Сайт працює у тестовому режимі

3 Жовтня 2022

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ КОЖНОГО ДНЯ ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ В СЕРЕДНЬОМУ ОДРУЖУЄТЬСЯ БІЛЬШЕ 15 ПАР

Почуття, що випробувані війною, по-особливому цінні та значущі. Цікаво, що несподіване поєднання двох несумісних речей – війни та кохання – продемонстрували неабиякі результати у реєстрації шлюбів.

«До прикладу, на Чернігівщині кожного дня повномасштабної війни в середньому одружується більше 15 пар. Так, з 24 лютого загалом в області спеціалісти державної реєстрації актів цивільного стану засвідчили стосунки понад 3,5 тисячі закоханих пар. І не дарма українці стали частіше одружуватися, адже родина завжди була своєрідним оберегом, що дає внутрішню силу захищати рідну землю чи бути надійним тилом», – зазначає очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина СВИСТУН.

Нагадаємо, що наразі триває традиційний осінній сезон весіль. Визначитися з датою, часом та місцем реєстрації шлюбу допоможуть фахівці відділів ДРАЦС. Актуальні адреси та номери телефонів установ – за посиланням: https://www.sumyjust.gov.ua/terytorial-ni-pidrozdily/viddily-derzhavnoyi-reyestracziyi-aktiv-czyvilnogo-stanu/