Сайт працює у тестовому режимі

13 Липня 2021

МЕР – ГОСПОДАР МІСТА

Амбітні плани та їх реалізація у питанні забезпечення громадян якісними послугами системи юстиції в комфортних умовах дають вагомий результат. Так, належна співпраця з органами місцевого самоврядування завжди є запорукою не тільки схвальних відгуків мешканців територіальних громад, а й наповненню місцевого бюджету.

Результати успішного партнерства вражають своїми досягненнями.

Зокрема, дієвий діалог очільниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини СВИСТУН та міського голови Кременчука Віталія МАЛЕЦЬКОГО щодо покращення умов надання мешканцям громади послуг у сфері примусового виконання рішень дав змогу запланувати виділення 1 мільйона гривень з бюджету міста, з яких понад 500 тисяч гривень вже залучені до реалізації поставлених завдань.

Водночас з Ніжинським міською головою Олександром КОДОЛОЮ з метою модернізації умов надання громадянам сучасних та якісних адміністративних послуг досягнуті домовленості щодо виділення 300 тисяч гривень для облаштування приміщення відділу державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема обрядової урочистої зали  та робочих кабінетів спеціалістів.

Варто зазначити, що Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми), маючи вагомий досвід та позитивні результати у питанні створення умов роботи фронт-офісів за європейськими стандартами, планує й надалі посилювати партнерство з органами місцевого самоврядування.

Успішна співпраця з органами місцевого самоврядування – запорука модернізації умов надання послуг.