Сайт працює у тестовому режимі

2 Лютого 2022

МАГІЧНІ ДАТИ ДЛЯ ВЕСІЛЬ: 02.02.2022 РОЗПОЧАЛО ЦИКЛ ОДРУЖЕНЬ

Цікава та рідкісна комбінація цифр здатна привернути увагу та закарбуватися у глибинах пам’яті. Досить часто закохані обирають для одруження саме особливі та магічні дати, оскільки вважають їх гарним часом для початку сімейного життя.

«Сьогодні в другий день лютого 2022 року відділи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) зареєстрували стосунки 76 пар. На Полтавщині шлюб взяли 37 закоханих пар, на Сумщині – 22 та 17 весіль відбулося на Чернігівщині. Разом з тим, реєстрація шлюбів ще триває і це не остаточна цифра», – зазначила Ірина СВИСТУН, начальниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

 

Варто зазначити, що у цьому році 02.02.2022 – не єдина особлива дата. Охочі прикрасити своє свідоцтво про шлюб магічною кількістю та порядком повторюваних цифр саме в лютому, можуть скористатися послугою «Шлюб за добу». Сервіс Мін’юсту дозволяє у скорочений термін (протягом 24 годин) та з тим же романтичним настроєм, вишуканою атмосферою й професійною організацією провести шлюбну церемонію. Більш детальну інформацію можна дізнатися за по посиланням – https://www.sumyjust.gov.ua/shlyub-za-dobu/.