Сайт працює у тестовому режимі

6 Вересня 2022

КОХАННЯ VS ВІЙНА: НА ПОЛТАВЩИНІ ЛІТНІЙ ВЕСІЛЬНИЙ СЕЗОН ПОБИВ РЕКОРДИ ТОГОРІЧНОГО

Усвідомити в житті роль кожного дня, осягнути важливість єдності та роздивитися одвічні цінності під іншим кутом – повномасштабна війна змусила багатьох українців переосмислити минуле, сьогодення та по-новому зазирнути в очі майбутньому. Цифри, що відображають зареєстровані фахівцями юстиції шлюби, чітко ілюструють суспільний настрій та демонструють непохитність українців жити та будувати плани на рідній землі.

«Приємно вражають показники зареєстрованих одружень на Полтавщині, де цього літа спеціалісти органів державної реєстрації актів цивільного стану засвідчили стосунки понад 3,5 тисячі пар. Цікаво, що статистичні дані побили рекорд минулого літнього сезону на майже тисячу шлюбів», – зазначає Ірина СВИСТУН, керівник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Нагадаємо, що наразі літній сезон повноправно передав весільну естафету осінньому. Визначитися з датою, часом та місцем реєстрації шлюбу допоможуть фахівці юстиції. Актуальні номери телефонів та адреси відділів ДРАЦС – за посиланням: https://www.sumyjust.gov.ua/terytorial-ni-pidrozdily/viddily-derzhavnoyi-reyestracziyi-aktiv-czyvilnogo-stanu/