Сайт працює у тестовому режимі

7 Жовтня 2022

КОХАННЯ КОЛЬОРУ МІЛІТАРІ

Інкрустований в життя українців колір мілітарі вже 8 місяців поспіль стає символом не тільки відважного протистояння наших воїнів ворогові, а й шляхетного рішучого почуття – кохання.

«Наразі ми бачимо нечуваний спалах одружень, зокрема серед військовослужбовців. Яскраві барви любові з відтінком мілітарі масштабно розгортуються на наших теренах. Так, з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну органами державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) зареєстровано 227 шлюбів з військовослужбовцями. Зокрема на Сумщині засвідчено стосунки 72 пар військовослужбовців, на Полтавщині – 119 та 36 – на Чернігівщині», – зазначає очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина СВИСТУН.

Очільниця додала, що чоловіки та жінки, які боронять нашу державу в реаліях сьогодення, все більше користуються правом зареєструвати шлюб без особистої присутності одного чи обох наречених з використанням доступних засобів відеозв’язку.