Сайт працює у тестовому режимі

24 Лютого 2021

КЕРІВНИКА АТ «СУМСЬКЕ НВО» ОБМЕЖЕНО У ПРАВІ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН

Подання державного виконавця щодо обмеження керівника АТ «Сумське НВО» В. Забицького у праві виїзду за кордон задоволене Апеляційним судом Сумської області, що стало черговою перемогою органів юстиції на шляху забезпечення погашення заробітної плати працівникам зазначеного підприємства.
За словами в.о. начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Марини РУДЬ, відновлення трудових прав громадян є одним із пріоритетних питань, яке знаходяться на постійному контролі державної виконавчої служби. Наразі відносно підприємства-боржника АТ «Сумське НВО» застосовано всі можливі заходи примусу: арештовано кошти на рахунках, описано та арештовано виявлене майно. Окрім того, саме державна виконавча служба зазвичай виступає ініціатором діалогів із керівниками підприємства та органами влади щодо цього соціально вразливого питання. До речі, за рахунок коштів, отриманих від примусових заходів, з моменту подання першого виконавчого листа на користь «фрунзевців» правники вже стягнули понад 45 мільйонів гривень.
Обмеження керівника підприємства-боржника АТ «Сумське НВО» В. Забицького у праві виїзду за кордон було черговим примусовим етапом. Після того, як Ковпаківський районний суд м. Суми не задовільнив відповідне подання, державний виконавець скористався правом на оскарження та звернувся до апеляції. Завдяки наполегливості органів юстиції Апеляційний суд Сумської області задовільнив подання державного виконавця щодо обмеження керівника АТ «Сумське НВО» В. Забицького у праві виїзду за межі України.
Такий стан справ повинен стати для кінцевого бенефіціара стимулом до повернення кожної заборгованої працівникам підприємства гривні, а також своєрідною перепоною на шляху свавілля та безкарності.