Сайт працює у тестовому режимі

8 Січня 2021

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ

Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) нагадує, що 1 січня 2021 року розпочалась чергова кампанія декларування, яка триватиме до 31 березня 2021 року.

Суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством.

Під час заповнення декларацій необхідно враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. З роз’ясненнями щодо заповнення декларацій можна ознайомитись на вебсайті Національного агентства у розділі «Декларування»за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/.

Для отримання консультаційної допомоги суб’єктам декларування Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) пропонуємо звертатись до Сектору з питань запобігання і виявлення корупції.

Принагідно повідомляємо про відновлення відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації або за подання у ній завідомо недостовірних відомостей.