Сайт працює у тестовому режимі

14 Вересня 2022

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ НАРОДЖЕННЯ ОРГАНАМИ ДРАЦС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України «Про впорядкування відносин з державної реєстрації народження в умовах воєнного стану», повноваження з державної реєстрації народження дітей, що народились на тимчасово окупованих територіях України, де державна реєстрація народження тимчасово не проводиться, покладено на Сокирянський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Дністровському районі Чернівецької області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Івано-Франківськ).

Для державної реєстрації народження необхідно направити на адресу електронної пошти відділу ДРАЦС у Чернівецькій області: birth@cv.minjust.gov.ua електронні копії, скановані копії, фотокопії:

  • заяви про державну реєстрацію народження, складеної у довільній формі;
  • медичного документа, що, відповідно до законодавства, є підставою для проведення державної реєстрації народження;
  • інших документів, необхідних для такої реєстрації (копії паспорта, свідоцтва про шлюб тощо).

Для отримання додаткової консультації та роз’яснень необхідно звертатись до відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Чернівецькій області Управління державної реєстрації Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) за адресою: 58002, м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 31;

електронна пошта: birth@cv.minjust.gov.ua;

телефони: (0372) 52-53-25,

0997577531;

Керівник: Корчак Аліна В’ячеславівна.