Сайт працює у тестовому режимі

17 Січня 2022

ДЕКЛАРУВАННЯ – 2022

Деклараційна кампанія 2022 року набирає оберти та триватиме до 31 березня поточного року включно.

Відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством.

Під час заповнення декларацій необхідно враховувати вимоги статті 46 Закону, що стосуються відомостей, які зазначаються в декларації.

З новими роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунку» від 29.12.2021 №11 можна ознайомитись на вебсайті Національного агентства у вкладці «База знань» у розділі «Декларування» за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/.

Нагадуємо, що з 01.12.2021 оновлено форму декларації відповідно до Наказу Національного агентства з питань запобігання корупції від 29.07.2021 №449/21 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0987-21#Text).

Для отримання консультаційної допомоги суб’єктам декларування Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) пропонуємо звертатись до фахівців Сектору з питань запобігання і виявлення корупції.