Сайт працює у тестовому режимі

30 Серпня 2021

ЧОМУ БАТЬКИ НА ПОЛТАВЩИНІ ВИМУШЕНІ СПЛАЧУВАТИ СВОЇМ ДІТЯМ КОШТИ З ВІДСОТКАМИ?

На Полтавщині завдяки примусу, чоловіка змусили повернути борг з відсотками. Проте, у цьому випадку подіяли не сила та зухвалість кремезних чолов’яг, а професіоналізм фахівців юстиції та дієвість правових санкцій.

Мешканець Лохвицького району, протягом 7 років несистематично сплачував аліменти та заборгував своїй родині понад 200 тисяч гривень. Варто зазначити, що цю суму також утворили й 54 тисячі гривень  штрафу за несвоєчасне перерахування дитячих коштів. Законодавством передбачено, що у разі прострочення щомісячного платежу, особа має сплатити додаткові кошти від суми  боргу. Відтак:

  • за 1 рік несплати аліментів – 20% ;
  • за 2 роки – 30%;
  • за 3 роки – 50%.

Непорозуміння у цій родині було вирішено сплаченим аліментним боргом та штрафом у повному обсязі. Лише після цього постанови державних виконавців Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) припинили свою дію та дозволили батьку користуватися раніше обмеженими правами (вільно подорожувати за межами країни, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати).