Сайт працює у тестовому режимі

16 Серпня 2022

БЛИЗЬКО 93 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ ОТРИМАЛИ ДІТИ НА СУМЩИНІ З ПОЧАТКУ ВІЙНИ

Повномасштабна війна й переконливі аргументи державних виконавців спонукали деяких батьків поставити фінансові інтереси власних дітей на перше місце. Починаючи з 24 лютого, батьками Сумщини було сплачено близько 93 мільйонів гривень аліментів.
Приклади говорять про ефективну роботу державних виконавців навіть у такий складний час.
Приміром, понад 202 тисячі гривень аліментів отримала від сумчанина донька Євгенія, а на Лебединщині двом донькам Аліні й Діані перераховано близько 100 тисяч гривень обіцяних коштів.
Сину Едуарду з Охтирки надійшло від тата понад 70 тисяч гривень, доньці Дар’ї з Краснопільщини сплачено кошти у розмірі більше 75 тисяч гривень, а, наприклад, житель обласного центру виплатив майже 62 тисячі гривень сину Артему.
Від батька з Глухівщини сину Івану й доньці Єлизаветі перераховано понад 41 тисячу гривень аліментного боргу, а ще два мешканці Сум сплатили своїм донькам Єлизаветі та Валерії більше 38 та понад 18 тисяч гривень відповідно.
До слова, воєнний стан в країні не скасовує обов’язок батьків утримувати свою дитину і відрахування аліментів із заробітної плати чи інших доходів боржника залишається незмінним.