Сайт працює у тестовому режимі

9 Травня 2023

9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ЄВРОПИ

Родину європейських держав об’єднує не лише географічне розташування на материку. Набагато краще цей зв’язок простежується у прагненнях, політиці та моральних цінностях кожної з країн.

Сьогодні Європа підтверджує свій статус «оплоту мира» та єдиним фронтом протистоїть агресії, через яку в Україні повторюються найжахливіші події минулого. Лондон, Варшава, Таллінн, Прага, Рига – неповний перелік європейських столиць, котрі зараз з максимальною щирістю допомагають Києву, адже не з чуток знають, що таке війна.

“9 травня відзначаємо День Європи, у статусі країни-кандидата на членство в ЄС. Україна знає та розуміє ціну єдності демократичних країн, чия підтримка стала запорукою відсічі російського агресора. Водночас, синхронізуючи свій календар з європейськими державами, ми підкреслюємо нашу згуртованість та силу, незламну віру в успіх, у вільне майбутнє. Сьогодні українці пишуть нову сторінку історіЇ”, – зазначила на своїй сторінці в Фейсбук Ірина СВИСТУН, начальник Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Довідково: Указом Президента від 08.05.2023 року № 266/2023 установлено в Україні День Європи, який відзначатиметься щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу.