Сайт працює у тестовому режимі

11 Травня 2023

89 НОТАРІУСІВ ПОЗБАВЛЕНІ ПРАВА НА ЗАНЯТТЯ НОТАРІАЛЬНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ЧЕРЕЗ ПОСОБНИЦТВО ДЕРЖАВІ-АГРЕСОРУ

89 нотаріусів Донеччини та Луганщини позбавлені права на заняття нотаріальною діяльністю через пособництво державі-агресору.

Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції проведений колосальний обсяг роботи щодо встановлення нотаріусів, умисні дії яких були спрямовані на допомогу державі-агресору, збройним формуванням та/або окупаційній адміністрації держави-агресора. Незаконна діяльність таких нотаріусів проводилась з метою завдання шкоди Україні шляхом реалізації чи підтримки рішень та/або дій рф, збройних формувань та/або окупаційної адміністрації ворога.

Так, до Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України направлено до розгляду 89 обґрунтованих подань про анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю щодо нотаріусів Донецької та Луганської областей.

Накази Міністерства юстиції України про анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю розміщені на офіційному вебсайті міністерства за посиланням: https://minjust.gov.ua/m/2023-rik-9800.