Сайт працює у тестовому режимі

12 Травня 2020

50 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ БУЛО ПЕРЕРАХОВАНО У КВІТНІ ДІТЯМ ПОЛТАВЩИНИ, СУМЩИНИ ТА ЧЕРНІГІВЩИНИ

Вчасно несплачені аліменти – це не лише сума батьківського боргу, а й загроза для всебічного та гармонійного розвитку дитини. Фахівці юстиції, виконуючи покладені державою обв’язки, захищають та відновлюють порушені економічні права підростаючого покоління.

«Правові перепони, які доводиться долати неплатникам аліментів у ході виконавчого провадження змушують їх схаменутися та загадати про вчинені помилки. За минулий місяць державні виконавці міжрегіонального управління юстиції сприяли зменшенню аліментної заборгованості у батьків Полтавщини на понад 23 мільйони гривень, Сумщини – майже на 13 мільйонів гривень, та Чернігівщини – на 14 мільйонів гривень», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця також додала, що піклуватися про власну родину простіше та дешевше без нагадувань з боку держави, а штрафи та незручності, спричинені обмеженням прав й арештом банківських рахунків, не стануть нагородою за умисне ухилення від виконання батьківського обов’язку.