Сайт працює у тестовому режимі

12 Січня 2022

ІРИНА СВИСТУН ПІД ЧАС РОБОЧОЇ ЗУСТРІЧІ НА ПОЛТАВЩИНІ ОБГОВОРИЛА З КОМАНДОЮ ПІДСУМКИ МИНУЛОГО РОКУ ТА ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ НА МАЙБУТНЄ

Початок нового року – доречна нагода проаналізувати основні досягнення і підбити підсумки минулого періоду, а також визначити основні завдання на майбутнє.
Під час робочої зустрічі на Полтавщині очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина СВИСТУН обговорила з колегами важливі аспекти, завдання і принципи діяльності. Зокрема було наголошено на неухильному використанні державної мови у роботі, дотриманні професійної етики, а також важливості конкурсних відборів на вакантні посади, як джерела вдосконалення кадрового потенціалу і становлення потужної команди.
Крім того, одним з основних питань було на часі актуальне – безбар’єрність. Розглянули його в розрізі завдань, передбачених Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору в Україні.
“Такі офлайн-зустрічі дають унікальну можливість почути кожного з команди, отримати моментальний зворотний зв’язок та побудувати на основі фідбеку спільну стратегію”, – зазначила керівниця управління.
Вона додала, що попереду на команду чекають значні проєкти та втілення амбітних планів.