Сайт працює у тестовому режимі

Строки розгляду документів, поданих для державної реєстрації постійно діючоготретейського суду, визначено статтею 26 Закону України «Про державну реєстраціююридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»:
• щодо постійно діючого третейського суду – не пізніше 15 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації

Інформація про можливі результати розгляду документів для державної реєстрації
За результатами розгляду заяви приймається одне з таких рішень:

  • про державну реєстрацію;
  • про відмову в державній реєстрації;

Державний реєстратор у строки, визначені законом, здійснює перевірку зареєстрованих вЄдиному державному реєстрі документів на наявність підстав для відмови в державній реєстрації.
У разі наявності підстав для відмови у державній реєстрації, державний реєстратор, за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру формує повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови та рішення суб’єкта державної реєстрації про відмову у державній реєстрації, що за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру розміщується на порталі електронних сервісів у день відмови у державній реєстрації.
У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, зберігаються суб’єктом державної реєстрації, державним реєстратором якого розглядалися такі документи, або нотаріусом, яким розглядалися такі документи, протягом трьох років.
У разі звернення заявника у межах строку, передбаченого абзацом першим цього пункту, документи, подані для державної реєстрації (крім документа про сплату адміністративного збору), повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) йому за описом, сформованим за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру, не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення.
Відомості про повернення документів вносяться до Єдиного державного реєстру.
У разі відмови в державній реєстрації адміністративний збір не повертається. Якщо протягом місяця з дня прийняття рішення про відмову заявником повторно подано документи для відповідної державної реєстрації, адміністративний збір не справляється.
За відсутності підстав для відмови в державній реєстрації державний реєстратор приймає рішення про державну реєстрацію.

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до: