Сайт працює у тестовому режимі

2 Липня 2020

ЗАСЛУЖЕНИЙ ВІДПОЧИНОК – НАГОРОДА ЗА РОКИ САМОВІДДАНОЇ ПРАЦІ

Підтверджений роками та вагомим результатами тривалий професійний шлях начальника Краснопільського районного відділу державної виконавчої служби Придатка Івана Івановича, підсумовується повагою колег і здобутками на користь держави та суспільства.

Професіоналізм, відповідальність, ініціативність та безмежний оптимізм стали його візитівкою, а тонке почуття гумору – помічником у створенні доброзичливого настрою.

Маючи невичерпну фахову енергію та індивідуальний підхід до вирішення робочих питань, Іван Іванович згуртував навколо себе фахівців та створив злагоджений колектив, який 16 років поспіль сумлінно, належним чином і на високому рівні забезпечував виконання рішень судів та інших органів на користь Краснопільської громади.

Тож, шановний Іване Івановичу, колектив Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) бажає Вам на заслуженому відпочинку використовувати нові можливості, які відкриває черговий етап життя та дякує за Вашу невтомну повсякденну працю, старанність та сумлінність.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливого довголіття, невичерпної енергії та реалізації всіх задумів і починань у вільному часі, який відтепер повністю належатиме Вам.

Хай промені Вашої енергії та таланту зростають щедрим врожаєм добра і людської вдячності! Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує несхибну Віру, Надію і Любов!