Сайт працює у тестовому режимі

3 Червня 2020

«ШЛЮБ ЗА ДОБУ» ПОЄДНАВ ЩЕ ОДНУ ПАРУ В СУМАХ

Назавжди поєднати свої долі, довірити майбутнє коханій людині, засвідчити перед рідними та близькими стосунки – для кожного шлюб несе своє значення та зміст. Проте непорушною істиною серед безлічі турбот залишається любов, яка здатна на будь-які звершення.

Втілити задумане у життя та у короткий термін організувати весілля своєї мрії закоханій парі сумчан допоміг комфортний сервіс Міністерства юстиції «Шлюб за добу». У вишуканій атмосфері сповнені коханням та надією на щасливе майбутнє Юрій та Катерина зголосилися стати чоловіком та дружиною, поклавши початок спільному щасливому життю.

«Все частіше молоді пари обирають зручний та сучасний сервіс Мін’юсту «Шлюб за добу». З початку 2020 року на Сумщині такий комфортний формат одруження обрали 134 пари, з них 63 – в обласному центрі», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Нагадаємо, що одружитися в рамках проєкту «Шлюб за добу» можна у Сумах, Ромнах, Тростянці та Шостці. Деталі – за посиланням https://www.sumyjust.gov.ua/shlyub-za-dobu/.