Сайт працює у тестовому режимі

2 Серпня 2021

ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАРИ ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ

Особливості здійснення повідомлень про можливі факти корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень обговорили з працівниками Полтавського, Сумського та Чернігівського регіонів Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) під час низки тематичних семінарів.

Фахівцями сектору з питань запобігання і виявлення корупції міжрегіонального управління під час проведених семінарів висвітлені питання щодо поняття «викривач» відповідно до законодавства, каналів повідомлень та порядку здійснення перевірки за повідомленням викривача. Окрему увагу приділено питанню прав та гарантій державного захисту викривачів та його близьких осіб, в тому числі обговорено право на винагороду, що має викривач, який повідомив про корупційний злочин.

Додатково присутнім нагадали про можливість звернення для отримання методичної допомоги та консультацій щодо повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та захисту викривачів до працівників сектору з питань запобігання і виявлення корупції Північно – Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) (https://www.sumyjust.gov.ua/struktura/sektor-z-pytan-zapobigannya-ta-vyyavlennya-korupcziyi/).

Ознайомитись із роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції щодо викривачів корупції можна на сайті НАЗК за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/vykryvachi-koruptsiyi/